Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gole

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący Gole

Gole,kujawsko-pomorskie

506 000 zł222 m² 2 279,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 929 m²

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2026 na sprzedaż prawa do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Gole

Gole,kujawsko-pomorskie

190 000 zł40 700 m² 4,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cztery, sąsiadujące ze sobą, działki gruntu o łącznej powierzchni 4,07 ha, położone w miejscowości Gole, gmina Lubień Kujawski , wśród pól uprawnych i zabudowy zagrodowej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Krzewent

Krzewent(Gole + 20 km)

50 000 zł469 m² 106,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! działki Z wydanymi warunkami zabudowy - bezterminowo! Sprzedam działki rekreacyjne w Krzewencie w Parku Krajobrazowym Gostynińsko-Włocławskim! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów(Gole + 10 km)

1 360 000 zł148,50 m² 9 158,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Parterowy Dom w spokojnej, zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody, wśród zieleni. Przedsprzedaż Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Zator

Zator(Gole + 24 km)

370 000 zł18 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni ok. 18500 m2 - wo wydzielenia z większej działki. Działka znajduje się w miejscowości Zator gmina Puszcza Mariańska, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Hornówek

Hornówek(Gole + 25 km)

2 300 000 zł1 894 m² 1 214,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona w otulinie kpn,we wsi Hornówek ,w gminie Izabelin. Na niespełna 1900m2 działce posadowiony jest drewniany około 120m2 dom mieszkalny. Zgodnie z planem miejscowym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brwinów

Brwinów(Gole + 15 km)

550 000 zł1 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Brwinowie koło Pruszkowa. Działka przy prywatnej drodze gruntowej w drugiej linii zabudowy od gminnej drogi utwardzonej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rusiec

Rusiec(Gole + 24 km)

630 000 zł1 400 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Ruścu (gm. Nadarzyn). Powierzchnia 1400 m2. Działka ma kształt prostokąta, wymiary ok. 49,5x28,3m. Media: woda przy działce; gaz i prąd w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Nowowiejska

Umiastów(Gole + 20 km)

1 060 000 zł109,05 m² 9 720,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Zostały tylko 1 dom , nie zwlekaj , umów się już dziś! Kameralne, nowoczesne osiedle w Umiastowie, blisko natury i centrum Warszawy Obecnie to 3 etap budowy osiedla. Domy gotowe do odbioru 2q.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Święcice

Święcice(Gole + 14 km)

1 750 000 zł8 016 m² 218,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 8000 m2 Dojazd asfaltem, wszystkie media miejskie przy działce tj: prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kopernika

Mikołaja Kopernika,Grodzisk Mazowiecki(Gole + 12 km)

670 000 zł72,20 m² 9 279,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki, ul. M. Kopernika Zapraszamy do obejrzenia filmu z nieruchomości Cena: 650 000 pln Powierzchnia: 72,20 m Układ: 4 pokoje Piętro: 5 z 6 (winda).

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,50 m² 7 670,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie z potencjałem- os. Żeromskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 położone na 4 piętrze w ocieplonym bloku z lat 60. Lokal dwustronny, środkowy -ciepły, suchy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Gole,kujawsko-pomorskie

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową nieruchomość jaką jest dom z budynkiem gospodarczym i dwoma garażami w miejscowości Gole, gmina Lubień Kujawski. Jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gole

Gole,mazowieckie

105 000 zł2 500 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo super okazja działka położona w Golach powiat grodziski o powierzchni 2500 m2 za atrakcyjna cenę 105 000 zł. Media w drodze: prąd, woda, gaz. Jest to mała miejscowość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij