Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Gole - Oferty sprzedaży nieruchomości

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący Gole

Gole,kujawsko-pomorskie

506 000 zł222 m² 2 279,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 929 m²

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2026 na sprzedaż prawa do.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł40 700 m² 4,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cztery, sąsiadujące ze sobą, działki gruntu o łącznej powierzchni 4,07 ha, położone w miejscowości Gole, gmina Lubień Kujawski , wśród pól uprawnych i zabudowy zagrodowej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 249 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zakup tylko za gotówkę Na sprzedaż: dom wolnostojący z antresolą o nowoczesnej kubaturze, znajdujący się w pięknej, zielonej i bezpiecznej okolicy w podwarszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 500 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Adamowiźnie koło Grodziska Maz. Na działce w trakcie wykańczania domek rekreacyjny, panele fotowoltaiczne i budynek.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł6 144 m² 34,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną z warunkami zabudowy o pow. 6144 m2 w miejscowości Antoniew Żdżarowski, w gminie Sochaczew. Działka znajduje się bezpośrednio przy asfaltowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł576 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż murowana piętrowa hala magazynowo - usługowa o powierzchni 576 m2 (z możliwością rozbudowy) zlokalizowana w logistycznym sercu Polski - w Ożarowie Mazowieckim, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 900 zł141,30 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

4 340 000 zł62 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka idealna dla dewelopera! Do sprzedania działka w gminie Radziejowice 25 km od Warszawy , przeznaczeniem działki jest pod budowę domów jednorodzinnych, bliżniaczych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 200 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z nowego podziału w Adamowiźnie, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Symbol z planu 33.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł18 325 m² 49,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka siedliskowa o pow. 18,325 m2 w Puszczy Mariańskiej w miejscowości Zator. W ofercie działki podzielone: 152/6, 152/7, 152/8, 152/9, 152/10 oraz połowa działki.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 002 m² 204,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr ewid. 161/4 o powierzchni 1002 m2 położona w kompleksie 5-ciu działek przy ul. Topolowej w miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, powiat grodziski. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł15 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka Rolna w miejscowości Radonice między Grodziskiem Mazowieckim a Błoniem. Nieruchomość zlokalizowana przy głównej drodze asfaltowej, media w drodze przy działce tj.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Gole,kujawsko-pomorskie

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową nieruchomość jaką jest dom z budynkiem gospodarczym i dwoma garażami w miejscowości Gole, gmina Lubień Kujawski. Jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gole

Gole,mazowieckie

105 000 zł2 500 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo super okazja działka położona w Golach powiat grodziski o powierzchni 2500 m2 za atrakcyjna cenę 105 000 zł. Media w drodze: prąd, woda, gaz. Jest to mała miejscowość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij